Contact

Wij komen graag met je in contact over jouw online marketing uitdaging of vraagstuk.


  • Wij gaan vertrouwelijk om met jouw gegevens (zie privacy statement).

Mira Ahles

Mira Ahles

+31 6 20 10 02 03

mira@redivy.nl

Cindy Adriaansen

Cindy Adriaansen

+31 6 52 38 28 66

cindy@redivy.nl

Dennie Drenth

Dennie Drenth

+31 6 83 34 91 56

dennie@redivy.nl

Michel Hoksberg

Michel Hoksberg

+31 6 30 13 08 68

michel@redivy.nl

Denise Kruunenberg

Denise Kruunenberg

+ 31 6 82 29 43 77

denise@redivy.nl

REDIVY Sam RIemersma

Sam Riemersma

+ 31 6 15489362

sam@redivy.nl

REDIVY Nynke

Nynke van Toor

+31 6 19 67 80 69

nynke@redivy.nl

Onze gegevens

IJsselmeerdijk 2
8221 RC Lelystad
KvKnummer 68725736

Volg ons op social media